Předplatné časopisů na jednom místě.
0

Novinky

1.10. 2020 - Naše rodina - přátelské a pozitivní čtení pro celou rodinu
Nový titul v naší nabídce.

Tradiční český týdeník, který vychází už od roku 1968 a svou popularitu si drží dodnes. Hlavní důraz klade na tradiční hodnoty, jako jsou víra, morálka a poctivost a v textech reflektuje lidskou snášenlivost, nenásilí a mravnost. Svým obsahem tak tvoří protipól v současnosti velmi rozšířených povrchních a bulvárních časopisů. 

Můžete se těšit na příjemné rozhovory, užitečné tipy na výlety, zajímavé portréty i články ze světa víry. V Naší rodině naleznete recepty pro zdravé vaření, praktické rady pro hospodyňky a zahrádkáře, celostránkovou křížovku a také román na pokračování.

Časopis Naše rodina přináší seriózní čtení, které vás bude bavit.

Časopis vychází 51x ročně.

Vydavatel: Nakladatelství Naše rodina s.r.o.
Web a objednávky: www.send.cz/naserodina

29.9. 2020 - NORDIC, SNOW a SWISSmag
Nové tituly v naší nabídce.

Časopis NORDICmag je sportovní magazín o běžeckém lyžování a běžkách, ve kterém se dočtete o všech novinkách a zajímavostech týkajících se aktuální běžkařské sezóny.
Nechybí ani články o osobnostech tohoto odvětví sportu i historii úzkých prkýnek.

Pro všechny milovníky běžek a bílé stopy
Testy běžek, trénink, návody a tipy jak správně namazat apod.
Nechybí ani články o osobnostech tohoto odvětví sportu

Časopis vychází 4x ročně (nyní 2 vydání ročně + 2 speciály zdarma).
Web a objednávky: www.send.cz/nordic


Časopis Snow přináší všem příznivcům to nejlepší ze světa sjezdového lyžování. Představuje lyžařská střediska doma i v zahraničí, píše o technice lyžování, srovnává lyžařské vybavení a nevynechává ani reportáže z domácích i zahraničních závodů. V časopise navíc najdete kromě speciálu SNOW Market kupóny na skipas zdarma. Za vytrhávací kupón z časopisu můžete získat skipas zdarma v uvedeném období platnosti akce. Podrobné podmínky pro získání a uplatnění příslušného skipasu zjistíte vždy přímo v časopise.

Pro všechny kdo mají rádi sníh, lyžování a snowboarding
Dlouhodobě nejprodávanější a nejčtenější lyžařský časopis v Česku
Přináší témata o závodním alpském lyžování, vybavení na lyže, lyžařských destinacích
Unikátním bonusem jsou vytrhávací kupóny na "skipasy zdarma"

Časopis vychází 7x ročně.
Web a objednávky: www.send.cz/snow


Úzce zaměřený časopis pro všechny, kteří mají zájem o Švýcarsko nebo se do něj dokonce zamilovali.

Svým čtenářům přináší všechna možná témata související s fenoménem Švýcarsko. Čekají vás velké výpravy jednotlivými kantony i návštěvy slavných turistickým míst. Nakouknete do zapomenutých tajemných koutů švýcarských hor i nížin a poznáte unikátní švýcarský dopravní systém. Pojďte se ponořit do historických souvislostí, rozkrýt kulturní specifika nebo odhalit hity švýcarského designu a architektury. Bavit vás jistě budou rozhovory se slavnými osobnostmi i příběhy slavných švýcarských značek a byznysmenů.

Časopis vychází 2x ročně.
Web a objednávky: www.send.cz/swiss

Vydavatel: SLIM media s.r.o.

1.9. 2020 - Předplatné lze platit na terminálech SAZKA
Nový způsob platby předplatného.


S platností od 31. 8. 2020 je možné platbu předplatného provést přes QR kód na terminálech SAZKA.

Pro platbu přes terminál SAZKA stačí předložit QR kód v tištěné podobě, nebo ho ukázat na displeji chytrého telefonu.
Výše transakčního poplatku je 23 Kč.
Převod je mnohem rychlejší a také levnější oproti platbě složenkou.
Přehled terminálů SAZKA, kde lze provést platbu, najdete na www.sazka.cz/mapa (do filtru je třeba zadat Finanční služby).
Informace k platbě na terminálech SAZKA jsou zde: sazkafts.cz/faktury

24.8. 2020 - builder - časopis pro moderní stavbu, interiér a zahradu
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Časopis builder se zaměřuje na vše, co souvisí s pořízením bydlení, a to zejména v kontextu s moderními technologiemi a parametry ve světle současných trendů. Představuje zajímavé počiny a postupy ve všech oblastech týkajících se soudobého životního stylu a obytného komfortu, a to i v souladu s léty osvědčenými poznatky a tradicemi.

V jasně definovaných rubrikách nabízí přehled o zdařilých projektech, materiálech souvisejících se všemi vnitřními i vnějšími stavebními konstrukcemi obytných objektů, zahradní architekturou a úpravami pozemků, mapuje současnou situaci na poli stavebnictví i vnitřního vybavení bytů, domů a jejich příslušenství. Sleduje také výhledy do budoucnosti v souvislosti s environmetálními hledisky a udržitelností, vývoj v oblasti inteligentního řízení domácností. 

Představuje rovněž možnosti financování, zajištění bezpečnosti a odpovídajícího soukromí prostřednictvím nejnovějších nástrojů a systémů.

Časopis vychází 5x ročně.

Vydavatel: Ondřej Šlechtický
Web a objednávky: www.send.cz/builder

23.7. 2020 - Transport a Logistika - magazín s největším spektrem informací v oboru
Nový titul v naší nabídce.

TOP magazín s největším spektrem informací v oboru dopravy, motorismu, spedice a skladování na českém trhu. 

Magazín Transport a Logistika je dlouhodobým lídrem ve svém segmentu a každý měsíc přináší čtenářům informace ze světa dopravy, logistiky, skladování, zasilatelství a motorismu. 

Spolupracuje se všemi předními organizacemi v oblasti dopravy, logistiky a motorismu a je členem mezinárodní jury International Van of the Year.

Pro titul zajišťujeme zpracování objednávek a zúčtování předplatného. Správu předplatného po provedení úhrady a zajištění distribuce časopisu zajišťuje vydavatel.

Časopis vychází 10x ročně.

Vydavatel: LUXUR Media SK, s.r.o.
Web a objednávky: www.send.cz/transport-logistika

21.7. 2020 - Kniha ÚDER od Petra Hájka
Novinka na trhu i v naší nabídce.

Kniha ÚDER od Petra Hájka

10 týdnů, které otřásly světem očima konspiračního teoretika.

V posledním půl roce otřásla světem pandemie, která se neomezila jen na projevy často smrtelné choroby, již bezprostředně způsobuje. Uvedla do smrtícího chaosu vlastně všechny systémy, které dosud západní civilizace pokládala za svou pevnou základnu: od zdravotních přes ekonomické, až po společenské a politické. Spustila řadu následných dramat, která stále ještě pokračují a "přeformátovávají" nejen vnitřní uspořádání prakticky všech zemí světa - těch největších a určujících na místě prvním.

Více se dočtete v knize Petra Hájka.

Kniha vydavatelství Česká citadela s.r.o. (časopis MY).

Vydavatel: Česká citadela s.r.o.
Web a objednávky: www.send.cz/kniha-uder

23.4. 2020 - HROT - ekonomicko-společenský týdeník
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Týdeník Hrot je nezávislý, moderní ekonomicko-společenský časopis s atraktivním designem a kvalitním obsahem, který vyhoví i těm nejnáročnějším čtenářů. 

Týdeník Hrot vznikl v reakci na neuspokojivou situaci na českém mediálním trhu, zejména v oblasti ekonomických titulů. Oslovuje zejména kvalifikované a vzdělané čtenáře s rozhledem, kterým přináší exkluzivní informace z byznysu a politiky, poučené analýzy a komentáře od členů zkušené redakce i expertů ze světa byznysu i vědy světa. 

Součástí každého vydání týdeníku Hrot jsou přeložené aktuální materiály z prestižního týdeníku The Economist. 

Týdeník Hrot je pro čtenáře k dispozici i v elektronické podobě, a to již v neděli večer.

Časopis vychází 49x ročně.

Vydavatel: HROT, s.r.o.
Web a objednávky: www.send.cz/hrot

9.4. 2020 - Akce "ČASOPIS TI SLUŠÍ"
SEND zajišťuje ve spolupráci s Unií vydavatelů část projektu "Časopis ti sluší".

Ve spolupráci s Unií vydavatelů se podílíme na projektu Čtení ti sluší, který je dále rozdělen na kategorie Noviny ti sluší, Kniha ti sluší a Časopis ti sluší. Projekt probíhá pod společným mottem "Čteme s důvěrou".

SEND Předplatné zajišťuje ve spolupráci s Unií vydavatelů část projektu "Časopis ti sluší".

Cíl projektu: Ve dnech 23. dubna až 3. května 2020 budou mít všichni zájemci možnost objednat předplatné vybraných titulů za zvýhodněnou cenu. Aktuální podmínky a nabídka předplatného je prezentována na speciálním webu pro tento projekt.

Proč akce probíhá v období od 23. dubna do 3. května? Na 23. dubna připadá Světový den knihy a autorských práv. Slaví jej od roku 1995 více než 100 zemí světa. Jeho vyhlašovatelem je světová organizace UNESCO, která pro něj vybrala 23. duben, což je den, na nějž připadá úmrtí dvou klasiků světové literatury Williama Shakespeara a Miguela de Cervantese. 3. květen je zase Světovým dnem svobody tisku. Tento významný den byl vyhlášen poprvé roku 1993 Organizací spojených národů. Připomíná přijetí Windhoecké deklarace která zdůrazňuje, že svoboda tisku a šíření informací patří mezi nezadatelná lidská práva definovaná Deklarací lidských práv OSN.

Web celého projektu projektu: www.ctenitislusi.cz

Web s nabídkou předplatného časopisů: www.casopistislusi.cz

20.3. 2020 - Koronavirus - opatření

Vážení předplatitelé,
situace ohledně šíření koronaviru (COVID-19) se mění ze dne na den a i my musíme postupně přijímat některá opatření v návaznosti na situaci u našich obchodních partnerů (vydavatelé, Česká pošta, DPD, apod.) i v návaznosti na opatření vlády ČR. 

Sledujte, prosíme, informace na stránce www.send.cz/opatreni, kde budeme postupně přidávat veškeré nové změny a opatření pro naše služby.

17.3. 2020 - Expedice a zpracování objednávek stále probíhá
Společnost SEND předplatné zavedla maximální ochranu svých zaměstnanců
a je stále v provozu.

Předplatitelé se nemusejí obávat, že nedostanou výtisky svých oblíbených časopisů, neboť vydávání na straně vydavatelů, výroba na straně tiskáren i expedice na straně naší a následná distribuce do poštovních schránek přes Českou poštu stále probíhá.
Z důvodu nedostatku doručovatelů v některých lokalitách může docházet ke zpožděni při doručení ze strany České pošty, proto Vás prosíme o trpělivost. Pokud výtisk neobdržíte do pěti pracovních dnů od termínu expedice uvedeného v harmonogramu u titulu na našem časopisovém portálu, pak neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum pomocí e-mailu na adrese send@send.cz nebo telefonicky na číslech 225 985 225777 333 370, případně ze Slovenska na čísle +421 220 909 868. Naše operátorky s vámi vyřeší možnost zadání reklamace a zajištění odeslání náhradního výtisku.


Přes náš časopisový portál SEND.cz je možné u vybraných titulů objednávat i jednotlivé výtisky včetně těch, které jsou právě v prodeji na prodejnách tisku (v trafikách). I u těchto jednorázových objednávek je třeba počítat s tím, že doba doručení může být až 5 pracovních dní od úhrady objednávky.

Příjem a zpracování objednávek předplatného stále probíhá
Předplatné můžete vybírat dle různých parametrů. Pokud upřednostňujete bonusy k předplatnému, pak můžete vybírat z nabídky předplatných s bonusem. U bonusů je třeba počítat s tím, že jsou odesílány ve většině případů samostatně v termínu až do dvou měsíců od zaúčtování platby. Vybírat také můžete dle tématu časopisu, kdy máte na výběr z mnoha kategorií dle zaměření časopisu, případně zvolit hledání časopisu podle abecedy nebo zadat text do fulltextového vyhledávače.

Mějte prosíme pochopení pro případné zdržení. Snažíme se maximálně zajistit ochranu zdraví našich zaměstnanců i dodavatelů a partnerů a při tom nadále maximálně vykonávat naše služby bez omezení. 

Děkujeme všem za pochopení a přejeme vám hodně sil a pevné zdraví.

Tým SEND Předplatné

9.3. 2020 - Novinky na trhu a v nabídce předplatného vydavatelství Egmont Polska Sp. z o.o.
Vydavatelství Egmont Polska Sp. z o.o. uvádí na trh nové tituly Power Rangers, Roblox a BIA

POWER RANGERS - Časopis pro milovníky Power Rangers

Pět dospívajících čelí této výzvě jako superhrdinové, když zjistí, že svět je na pokraji zkázy. Hrozba pochází z nejvzdálenějších částí vesmíru a pouze někdo s nadlidskými schopnostmi se proti nim může postavit. Hrdinové vybraní osudem musí překonat své obavy a slabosti, aby stáli boku.  Mladí čtenáři zde najdou spoustu zajímavých úkolů včetně hádanek různých úrovní obtížnosti, her, zábavy a originálního komiksu Power Rangers.

Časopis vychází 4x ročně.
Web a objednávky: www.send.cz/power-rangers

ROBLOX - Časopis pro milovníky síťové hry Roblox
Vzdělávací síťová hra vydaná americkým studiem Roblox Corporation. Podstatou hry je vytvořit si vlastní virtuální svět a komunikovat s ostatními hráči.
Do všech světů (tzv. Míst) můžete umístit různé atrakce, např. překážkové kurzy, závody, hádanky atd. Herní svět vytvářejí uživatelé internetu. Hry zahrnují například hry s kriminálním kontextem, obratností nebo filmy, jako jsou "Star Wars" nebo "Titanic".

Časopis vychází 6x ročně.
Web a objednávky: www.send.cz/roblox

BIA - Časopis pro milovníky série BIA
Titul BIA je šestnáctiletá královna (mezi barvami), která má v rukou magii a barvy každodenního života, bez svých doplňků se nikam nehýbe ... Chybí jí její mladá sestra, která měla nehodu . Po setkání s Manuelem se znovu zapojuje do zpěvu ... Bia rozvíjí svůj umělecký talent a vášeň.

Časopis vychází 5x ročně.
Web a objednávky: www.send.cz/BIA

1.1. 2020 - PF 2020
Přejeme všem úspěšný rok 2020!

 


Děkujeme všem našim předplatitelům za přízeň v roce 2019 
a těšíme se na vás i v roce 2020, 
kdy vám nadále budeme přinášet mnoho příležitostí k příjemnému čtení. 

Přejeme všem úspěšný rok 2020! 

Tým SEND Předplatné ❤️


PF 2020 od SEND Předplatné

20.12. 2019 - Vánoční provozní doba
PROVOZNÍ DOBA DO KONCE ROKU 2019


CALL CENTRUM SEND bude v provozu 
v období Vánoc a na přelomu roku následovně: 
 • do 23. 12. 2019 běžný provoz
 • 23. 12. od 8.00 do 18.00 h. 
 • 24. 12. Call centrum není v provozu
 • 25. 12. Call centrum není v provozu
 • 26. 12. Call centrum není v provozu
 • 27. 12. od 8.00 do 18.00 h. 
 • 28. 12. Call centrum není v provozu
 • 29. 12. Call centrum není v provozu
 • 30. 12. od 8.00 do 18.00 h. 
 • 31. 12. od 8.00 do 15.00 h. 
 • 1. 1. 2020 Call centrum není v provozu
 • od 2. 1. 2020 běžný provoz
Přejeme vám krásné vánoce a úspěšný nový rok 2020.

Tým SEND Předplatné

14.8. 2019 - Tečka! - časopis pro začínající čtenáře. Navazuje na časopis Puntík
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Časopis Tečka! navazuje na časopis Puntík, který si díky svému originálnímu a hravému pojetí velmi rychle získal oblibu u čtenářů i jejich rodičů. 

Mottem časopisu Tečka! je KOMUNIKACE, i proto jej provázejí veselé postavičky interpunkčních znamének Vykřičník a Otazník, které kromě komunikace představují ZVÍDAVOST a HRAVOST. Tužka v logu napovídá, že je časopis plný zábavného luštění a dalších tvořivých aktivit, při kterých si děti procvičí logické myšlení a důvtip, a to například prostřednictvím napínavé únikové hry. 
Jednotlivá témata jsou zpracována zábavným a interaktivním způsobem formou kratších článků, na které navazují návody a tipy na praktické pokusy či tvoření. 
Texty a úkoly by měly děti podporovat v samostatnosti, učí je poznávat svět a okolní přírodu všemi smysly, čímž také rozvíjí jejich ekologické cítění
Součástí časopisu je všitá příloha MINIČTENÍ. V ní čtenáři najdou příběhy od předních českých autorů. Kromě čtení obsahuje otázky a úkoly na podporu porozumění textu, tipy na rozšíření slovní zásoby a vyjadřovacích schopností nebo grafomotorické úkoly. Font i velikost písma jsou přizpůsobeny začínajícím čtenářům. 
Časopis tvoří tým osvědčených autorů, ilustrátorů a pedagogů, kteří mají mnohaleté zkušenosti nejen s tvorbou dětských časopisů a knih, ale i se vzděláváním dětí. 

Časopis vychází 11x ročně.

Vydavatel: Mladá fronta a.s.
Web a objednávky: www.send.cz/tecka

2.8. 2019 - ARCHITECT+ Nejprestižnější a nejčtenější magazín o architektuře v ČR
Nový titul v naší nabídce.

ČASOPIS ARCHITECT+ je následníkem časopisu ARCHITEKT, nejprestižnějšího a nejčtenějšího magazínu o architektuře v České republice, který sklízel úspěchy i v zahraničí a byl Unií vydavatelů opakovaně oceněn titulem Časopis roku ČR. V roce 2014 oslavil ARCHITEKT své šedesátiny, tak dlouho, bez přerušení kontinuity systematicky sledoval vývoj české architektury a designu doma i v zahraničí. ARCHITECT+ v tomto konceptu pokračuje, věnuje se oblasti bydlení od výstavby větších obytných celků, přes jednotlivý bytový či rodinný dům a byt až po samotný interiér a jeho detail. Představuje nejen kvalitu prezentovaných staveb všech kategorií, ale velkou měrou i technologie, nové progresivní či osvědčené materiály a jejich uplatnění. V neposlední řadě je díky jedinečnému designu estetickým zážitkem a každé vydání sběratelským kusem.

Časopis vychází 6x ročně.

Vydavatel: Architect plus s.r.o.
Web a objednávky: www.send.cz/architect

24.6. 2019 - Dobrodružství Personalistiky - pro všechny, kdo ví, že úspěch firmy je v lidech
Nový titul v naší nabídce.

Časopis je na 100 % určen personalistům, ale na stejných 100 % patří do rukou šéfů a manažerů firem, kteří si uvědomují, jak důležití jsou pro úspěch firmy lidé.

Časopis vydává společnost PERFORMIA, spol. s r.o. zejména pro své klienty, ale vzhledem k tomu, že Performia patří mezi lídry a experty v oboru personalistiky a budování týmů (jak tomu sami říkají), poptávka po předplatném se množí i mezi širokou veřejností, která se o oblast personalistiky zajímá.

Časopis má v tuto chvíli „jen“ 16 stran, zato jsou nabité k prasknutí tipy, které jsou okamžitě využitelné v praxi. Autoři článků mluví česky a nemají rádi teoretické řeči.

Časopis vychází 3x ročně.

Vydavatel: PERFORMIA, spol. s r.o.
Web a objednávky: www.send.cz/casopis/1059/dobrodruzstvi-personalistiky

10.6. 2019 - neKorektní - konzervativní měsíčník
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Od května 2019 vychází měsíčník neKOREKTNÍ, který si předsevzal hájit konzervativní hodnoty před politickou korektností. Ta je, jak známo, dnes velmi rozšířeným způsobem, jak skrývat pravdu a skutečnost za líbivá, ale prázdná slova, a tím deformovat realitu a její obraz v očích a myslích veřejnosti. Tato pokrytecká filosofie způsobila za poslední desítky let těžko napravitelné škody, zejména v mentalitě mladých lidí. 

Měsíčník neKOREKTNÍ se chce zabývat všemi tématy bez "politicky korektní" předpojatosti a výběrovosti, včetně témat tabuizovaných, ale velmi seriózní formou, tedy skutečně, nikoli "politicky" korektně. 
Obsahuje rubriky zabývající se realitou Evropské unie, médii, kulturou, neziskovými organizacemi či akademickou sférou. Každé číslo je rámováno ústředním tématem, k němuž se vyjadřují respektované osobnosti společenského života z různých oborů (vědci, umělci, právníci atd.), a to zpravidla z různých úhlů pohledu a často s protichůdnými argumenty. 
Nechybí ani reportáže, glosy, fejetony, kreslený humor, a samozřejmě vynikající fotografický doprovod. Měsíčník neKOREKTNÍ by měl číst každý, kdo chce být korektně informován, a nikoli jen mediálně manipulován. 
Autorem koncepce Petr Žantovský, šéfredaktorem Fabiano Golgo.

Časopis vychází 12x ročně, cena ročního předplatného je 750 Kč.

Vydavatel:  Digitaiment s.r.o. 
Web a objednávky: www.send.cz/nekorektni

 

21.5. 2019 - PASTELKA končí
Vydávání časopisu PASTELKA bylo UKONČENO.

Časopis Pastelka končí.


Vydávání časopisu PASTELKA bylo UKONČENO číslem 6/2019.

Další informace na: www.pastelka.com

7.5. 2019 - DEN MATEK - speciální nabídka předplatného
Tituly pro maminky ke dni matek

Darujte ke dni matek předplatné. 

Vybírat můžete z následujících titulů nebo využijte průvodce výběrem časopisu.
Formu předání dárku si můžete vybrat.
Stáhněte si dárkový certifikát, který své mamince osobně předáte (dárkové certifikáty jsou ke stažení u každého titulu).
Můžete využít také odeslání eCard na e-mail Vaší maminky.
V obou případech stačí zaškrtnout políčko "Objednávám jako dárek. Chci si stáhnou nebo poslat dárkový certifikát." v druhém kroku objednávky (Košík | Krok 2/2 - Doručovací údaje) a vybrat příslušnou variantu.

6.5. 2019 - Tlapková patrola – nový časopis pro malé čtenáře
Nový titul v naší nabídce.

Tlapková patrola je nový časopis z dílny Nickelodeon a zavede malé čtenáře ve věku 3-6 let mezi statečné psí záchranáře. Společně s nimi mohou děti vybarvovat a vystřihovat obrázky, čímž si zlepšují jemnou motoriku. Mohou řešit kvízy, hlavolamy a plnit nejrůznější zábavné úkoly.
Součástí časopisu je i napínavý komiksový příběh a plakáty s hrdiny Tlapkové patroly.
U každého čísla je přiložen dárek zdarma.

Časopis vychází 12x ročně, cena ročního předplatného je 917 Kč.

Vydavatel: Egmont Polska Sp z o.o.
Web a objednávky: www.send.cz/tlapkova-patrola

24.4. 2019 - AUTO TOP! - pro všechny, koho zajímá motorizmus!
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Moderní tištěný časopis s měsíční periodicitou. AUTO TOP! je určen všem, koho zajímá motorizmus jako takový, ale i lidem, kteří se potřebují, například před koupí nového či ojetého vozidla, zorientovat v aktuální nabídce motorových vozidel na českém trhu. Časopis obsahuje množství testů, srovnání, informuje o modelových novinkách, vývoji a směřování technologií. Nedílnou součástí magazínu je okénko "fascinace", cestopisy, rozhovory se zajímavými lidmi a v neposlední řadě kauzy a fenomény, které se aktuálně dotýkají motoristické veřejnosti.


Cena je 389 Kč za roční předplatné = 12 vydání časopisu.

11.4. 2019 - Všechno, co mám ráda - hobby nápady pro dům, domácnost i zahradu
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Jedinečný projekt spojující v sobě populární televizní pořad (ČT1), časopis, knižní edici i web, vše pod stejným názvem a vše se stejnou redakcí. Díky vysvětlení, popisu postupu i techniky tvorby získá divačka a čtenářka inspiraci a návod ke zkrášlení svého domu, bytu i zahrady. 

Cena je 659 Kč za roční předplatné = 12 vydání časopisu.

5.4. 2019 - EVEREST UKONČEN K ČÍSLU 1/2019
Informace pro předplatitele

Dobrý den všem čtenářům a čtenářkám, 

chtěli bychom vám všem poděkovat za vaši přízeň, kterou jste nám projevovali celých 20 let, kdy magazín Everest vycházel. Bohužel již vyšlo poslední číslo magazínu Everest. Je nám velice líto, ale magazín Everest se ruší a z těchto důvodů došlo i k opožděnému vydání posledního čísla – jaro 2019. Jako poděkování za vaši podporu a přízeň se stanete celoročním předplatitelem magazínu Koktejl v hodnotě 499 Kč. V magazínu Koktejl naleznete jak cestovatelské rubriky, tak i rubriky o přírodě, které se nevyhýbají tematicky horám či vysokohorské turistice. 
Od července 2019 vám automaticky začneme zasílat zcela zdarma magazín Koktejl – není tedy potřeba z vaší strany nic dělat. Pokud byste stáli o jiný časopis z našeho vydavatelství než magazín Koktejl stačí poslat e-mail nebo zatelefonovat, o jaký titul máte zájem. Naše vydavatelství vydává dále tituly Kočičí planeta, Psí sporty, Koktejl Special – více o naší nabídce časopisů naleznete na www.czech-press.cz. E-mail: koktejl@send.cz, Tel.: 225 985 225 / 777 333 370. 
Velice se omlouváme za případně vzniklé komplikace a věříme, že i nadále budete našimi spokojenými čtenáři. 

Ing. Jan Louka, Ředitel společnosti CZECH PRESS GROUP, a. s. 
Jakub Cejpek, Šéfredaktor magazínu

1.3. 2019 - MILE - Stylový čtvrtletník o svatbách
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Stylový čtvrtletník o českých i zahraničních svatbách, oslavách a jiných významných událostech. Inspirace pro budoucí nevěsty, svatebčany nebo oslavence. Reálné svatby i stylizované dekory. Mile vychází čtvrtletně v online a tištěné verzi v českém jazyce.
Magazín jeho originální náplň umožňuje nový přístup ke klientovi, který je postaven na kreativě na míru. Každé číslo magazínu má 128 stran a představuje jedinečný titul založený jak na skutečných svatbách, tak stylizovaném originálním obsahu. Moderní minimalistický vzhled časopisu oslovuje náročné nevěsty.

REÁLNÉ SVATBY | KVĚTINY | DEKORY | DIY | CESTOVÁNÍ A SVATEBNÍ CESTY | MÓDA | ŠPERKY | DORTY A CATERING

1.2. 2019 - Živé ženy - Skutečné příběhy žen
Nový titul na trhu i v naší nabídce.

Pravidelně vychází jednou za dva měsíce a zachycuje skutečné příběhy deseti žen, které nadchnou, dojmou i inspirují. Oficiálně první číslo vyšlo v lednu 2019.

„Magazín Živé ženy bude možné objednat pouze jako předplatné. Roční předplatné můžete pořídit například jako dárek k narozeninám a pod. Našim velkým přáním je, aby se po přečtení těchto příběhů Vaše starosti zmenšily, naděje zvětšily a sny přiblížily. Pokud to tak zafunguje, víme, že jdeme správným směrem, a že to stojí za to. Magazín Živé ženy v trafikách nenajdete. Natolik si vážíme všech žen, které nám daly možnost zveřejnit jejich příběhy, že nechceme, aby zůstal ležet mezi ostatními časopisy.“

Redakce magazínu Živé ženy

10.1. 2019 - Zdravotnické noviny se mění na PROFI Medicínu
Titul bude pokračovat od ledna 2019 jako odborný čtrnáctideník PROFI MEDICÍNA

Titul Zdravotnické noviny PRO LÉKAŘE (A 11) + Zdravotnické noviny PRO NELÉKAŘE (A 11) končí ke konci roku 2018.

Titul pro lékaře však bude pokračovat od ledna 2019 jako odborný čtrnáctideník PROFI MEDICÍNA … https://www.send.cz/casopis/1363/profi-medicina

10.1. 2019 - Nově v nabídce tituly vydavatelství Business Media CZ s.r.o.
Nově zajišťujeme správu předplatného a distribuci titulů pro vydavatelství Business Media CZ s.r.o.

Nově zajišťujeme správu předplatného a distribuci titulů pro vydavatelství Business Media CZ s.r.o.

Přehled všech titulů vydavatelství Business Media CZ s.r.o. najdete na našem časopisovém portálu SEND.

Automobil Revue – Časopis se zaměřením na techniku a představování nových automobilů.
Cena od 287.00 Kč

Bydlení – Časopis o bytové kultuře.
Cena od 264.00 Kč

Doprava a silnice – Odborný časopis v oblasti silniční dopravy.
Cena od 438.00 Kč

Historie a Vojenství – Specializovaný odborný časopis vojenské historie.
Cena od 370.00 Kč

Katalog rodinných domů – Vychází jako mimořádné číslo časopisu Můj dům.
Cena od 136.90 Kč

Materiály pro stavbu – Odborný časopis pro všechny zájemce o novinky v oblasti stavebnictví.
Cena od 415.00 Kč

Moderní byt – Prestižní magazín, který chápe bydlení a interiérový design.
Cena od 460.00 Kč

Můj dům – Tradiční časopis o bydlení seznamuje zájemce o bydlení v domě.
Cena od 518.00 Kč

Rodinný dům – Praktické rady a návody jak zrekonstruovat nebo vylepšit dům či zahradu.
Cena od 143.00 Kč

Stavba – Architektonický časopis s aktuálními novinkami ze světa architektury a stavění.
Cena od 334.00 Kč

Stavitel – Časopis v němž najdete výklad k právním předpisům.
Cena od 594.00 Kč

Svět koupelen – Speciál, který se do hloubky věnuje svému tématu.
Cena od 106.00 Kč

Svět kuchyní – Speciál, který se do hloubky věnuje svému tématu.
Cena od 106.00 Kč

Technický týdeník – 60letá tradice se zaměřením na průmyslovou praxi.
Cena od 442.00 Kč

Trucker – Česko-slovenský měsíčník pro profesionály za volantem.
Cena od 287.00 Kč

1.1. 2019 - Malý zajíček - Časopis, který aktivně zapojuje i rodiče
Novinka v nabídce.

Nejdůležitější hodnotou časopisu Zajíček je rodina. Časopis aktivně zapojuje rodiče, ukazuje dětem, nejen že tvořivost je zábava, ale také že rodiče vždy pochválí to, co děti dělají. To je pro děti neskutečnou podporou a učí je to, že se nemusí bát udělat chybu – rodiče budou vždy stát při nich.

Úspěch časopisu Zajíček stojí nejen na jeho hodnotách, ale také na dovednostech, kterým děti učí. Úlohy v časopise cvičí pozornost, jemnou motoriku a koordinaci zraku a rukou. Časopis u dětí také pomáhá k nabývání nových vědomostí, protože děti plní úlohy s rodiči z pohodlí domova, kde se cítí nejuvolněněji. Zajíček zároveň napomáhá dětem rozvinout pojem o čase, jelikož ho čtou s rodiči vždy v určitou denní dobu.

Většina vzdělávacích časopisů se soustřeďuje na trénování mysli nebo výkonu. Nicméně Zajíček trénuje nejenom schopnost dětí, ale také jejich oči. S pomocí Zajíčka se děti učí rozeznávat čísla a barvy. Cíleně připravené úlohy učí děti, jak stříhat papír. Krom nezbytných předškolních schopností se toho děti učí i spoustu o okolním světě.

Darujte předplatné
 
všední dny
8:00 - 18:00